RESTAURACE S HORNÍ TERASOU

V naší restauraci si můžete vybrat z rozmanitého jídelního lístku, hotová, minutková jídla, domácí Burgery, steaky, množství čerstvých salátů, dezertů a jídel pro naše nejmenší ratolesti. Dále čerstvé ryby dle denní nabídky. To vše s profesionální péčí našeho šéfkuchaře s mnoholetou praxí a zkušeností z mnoha hotelů a restaurací. Posedět lze nejen v prostorách restaurace, ale i na horní terase s příjemným výhledem na řeku Vltavu a městys Štěchovice.
Nejen pro vaše volné chvíle, soukromé a obchodní schůzky a pracovní obědy jsme pokryli prostory restaurace kvalitním internetovým Wi-Fi signálem.
Dále jsme pro naše nejmenší připravili dětský koutek televizním pohádkovým vysíláním jim určeným a hračkami, který je připraven k Vašemu využití po celý den. Na terasu jsme umožnili vstup i Vašim domácím mazlíčkům, kterým rádi nabídneme čerstvou vodu. A pokud Vám již večer bude chladno, naše obsluha Vám ráda poskytne deku, aby jste dále mohli nerušeně posedět na čerstvém vzduchu venkovní terasy. K pití je možné si vybrat naše domácí limonády, koktejly, ledové čaje, fresh yogurty a teplé nápoje a dále množství alko a nealko nápojů.

Přijímáme platby kartou.

JÍDELNÍ A NÁPOJOVÝ LÍSTEK

Stáhněte si aktuální jídelní a nápojový lístek