FIREMNÍ AKCE

VELKÝ SÁL S PÓDIEM, OZVUČENÍM A PROJEKCÍ

Tento sál Vám rádi pronajmeme, je vhodný na svatební hostiny, plesy, zábavy, diskotéky a rockotéky či koncerty, dětské karnevaly a oslavy a firemní teambuildingy, školení a konference.

SPODNÍ BAR SE ZAHRÁDKOU

Spodní bar Vám nabídne posezení do pozdních večerních a ranních hodin s množstvím alko i nealko nápojů, míchaných drinků s možností objednávky hotových a minutkových jídel během provozní doby restaurace.

Pro zpříjemnění vašeho času máte k dispozici, fotbálek, šipky, jukebox, kulečník a společenské hry. Na zahrádce si můžete vychutnat nejen posezení, ale i tradiční českou točenou zmrzlinu z Opočna.

Chystáme zde i grilování a jiné akce.

Bar si lze taktéž jako velký sál pronajmout pro Vaše uzavřené společenské soukromé a firemní akce typu oslav, svateb a další zábavy ve velkém stylu s možností objednání zajištění programu na klíč dle Vaších přání a potřeb. My se rádi o vše postaráme za Vás.

Pro firmy i uzavřenou společnost jsme schopni zajistit autobusovou dopravu popř. taxislužby kamkoliv bude třeba.

CATERING A OKOLÍ

Veškerý catering Vám připravíme na míru z čerstvých surovin a v naší kuchyni. Stačí jen 48 hodin předem nebo dle náročnosti Vašeho přání objednat. Samozřejmě vše je na osobní dohodě.

V dosahu našeho komplexu je několik možností vyžití. Určitě doporučujeme Slapskou přehradu a koupání, dále wellness, spa a Aquapark Vojenské zotavovny Měřín.

Rádi vás provedeme po okolí povltavské a posázavské stezky s naším průvodcem, kde navštívíte vyhlídku na Svatojánské proudy a objevíte mnoho dalšího.

Pokud toužíte poznat adrenalin a strávit dovolenou a odpočinek trochu aktivně, tak můžeme doporučit a zajistit výlet a splutí řeky Sázavy na kanoi či raftu, nebo můžete navštívit TEPfaktor Chotilsko, kde si jistě přijde každý na své.

V naší blízkosti je také cyklostezka vhodná na běh a kolečkové brusle a cykloturistiku.